Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії придбано 4 квартири для дітей-сиріт за кошти державного бюджету

В Олександрії придбано 4 квартири для дітей-сиріт за кошти державного бюджету

В Олександрії придбано 4 квартири для дітей-сиріт, які перебувають на обліку щодо поліпшення житлових умов. Про це повідомляють “Олександрійські новини”.

Кошти субвенції спрямовано на придбання трьох будинків для дитячих будинків сімейного типу у Кіровоградському, Олександрівському та Новгородківському районах, що дасть можливість влаштувати до сімейних форм виховання 17 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та 48 квартир для дітей-сиріт, які перебувають на обліку щодо поліпшення житлових умов, повідомляє сайт Кіровоградської обласної державної адміністрації.

“Найбільшу кількість житла за рахунок субвенції придбано у Маловисківському (16 квартир, які закривають чергу) та Долинському (7 квартир) районах. Також житло придбано у Благовіщенському (2 квартири), Добровеличківському (2 квартири), Кіровоградському (1 квартиру), Новоукраїнському (3 квартири), Онуфріївському (3 квартири), Устинівському районах (1 квартира), у Знам'янці (2 квартири), Олександрії (4 квартири), Кропивницькому (5 квартир) та Смолінській ОТГ (2 квартири).

Не подано жодної пропозиції на придбання житла для дітей-сиріт з Бобринецького, Вільшанського, Гайворонського, Голованівського, Знам'янського, Компаніївського, Новоархангельського, Новомиргородського, Олександрійського, Петрівського, Світловодського районів та виконавчого комітету Світловодської міської ради.

За словами Світлани Лобанової, залишок субвенції складає 8,8 млн.грн. Заступник голови ОДА наголосила на активізації роботи органів місцевої влади з даного питання. “З 21 по 30 листопада розпочинається черговий прийом пропозицій від районів, міст, об'єднаних територіальних громад області щодо спрямування коштів зазначеної субвенції”, — повідомила заступник голови облдержадміністрації Світлана Лобанова на апаратній нараді в ОДА.

Голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко наголосив на важливості використання коштів державної субвенції та придбання будинків для ДБСТ та квартир для дітей-сиріт. "Від вас не потребується багато таланту знайти кошти, держава їх дала, зробіть елементарне — розберіться, хто з дітей потребує цієї допомоги і знайдіть їм житло", — зазначив Сергій Кузьменко, звертаючись до керівників територій. 

0    888     20.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!