Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії зібралось 60 найсильніших пауерліфтерів з 5 регіонів України

В Олександрії зібралось 60 найсильніших пауерліфтерів з 5 регіонів України

17 листопада Олександрія приймала перший чемпіонат України з окремих дисциплін пауерліфтингу по версії Всеукраїнського об'єднання пауерліфтерів (ВОП). В змаганнях взяли участь спортсмени з п’яти регіонів України, повідомляють «Олександрійські новини».

За інформацією організатора змагань, очільника Всеукраїнського об'єднання пауерліфтерів Олексія Чижа, в чемпіонаті взяли участь понад 60 найсильніших спортсменів України, які представляли збірні команди Дніпропетровської, Полтавської, Черкаської, Київської та Кіровоградської областей.

«Спортсмени виступали в таких вправах, як жим лежачи та станова тяга, серед чоловіків та жінок різних вагових та вікових категорій. Для прикладу, наймолодшою спортсменкою стала 8 річна спортсменка Софія Смолєва, а найстаршим спортсменом став 64-х річний Володимир Корольов.


Учасники показали високі результати підтвердження яким є, виконання та присвоєння 15 звань кандидатів в майстри спорту, 11 звань майстрів спорту та 13 звань майстрів спорту міжнародного класу та встановлення понад 20 рекордів України в різних вагових та вікових категоріях».

 

Іван Скрипніченко, учасник змагань, кандидат в майстри спорту по версії Всеукраїнського об'єднання пауерліфтерів поділився з «Олександрійськими новинами» враженнями про участь у змаганнях.

Визначені абсолютні рекорди серед чоловіків та жінок, а саме Вікторія Федорова з міста Кривий Ріг встановила абсолютний рекорд чемпіонату у вправі жим лежачи серед жінок. Євген Коваленко з міста Олександрії встановив абсолютний рекорд чемпіонату з жиму лежачи серед чоловіків. Карина Шевченко з міста Олександрії встановила абсолютний рекорд чемпіонату у вправі станова тяга. Олег Бояр встановив абсолютний рекорд чемпіонату у вправі станова тяга серед чоловіків.

«Всеукраїнське об'єднання пауерліфтерів та громадська організація "Сильна Олександрійщина" дякують за допомогу і підтримку у проведенні змагань народному депутату України Анатолію Кузьменку, голові Кіровоградської ОДА Сергію Кузьменку, голові Приютівської ОТГ Андрію Коломійцеву, ТОВ "УкрАгроКом" в особі виконавчого директора Павла Фесюка, директору ФК "Олександрія" Дмитру Кітаєву, шкіргалантереї "Alexo", спортивному комплексу "Sportrend", приватним підприємцям Костянтину Пушкарю, Дмитру Губарєву, Дмитру Жарко, а також дитячій хореографічній школі-студії "ШОК" та її керівнику Тетяні Ребер», - зазначив Олексій Чиж.

0    569     19.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!