Новини

на попередню сторiнку

Уточнення щодо публікації відключень електроенергії в Олександрії та Олександрійському районі

Уточнення щодо публікації відключень електроенергії в Олександрії та Олександрійському районі

У місцевому виданні «Городской курьер/Міський кур’єр» від 15 листопада опубліковано перелік відключень на грудень 2018 року, а саме з 3 по 14 грудня. Відповідна інформація має одну суттєву технічну недоречність, що сталася під час опрацювання тексту. Замість зазначення вулиць і провулків автозаміною виправлено скорочення «вул.» і «пров.» на скорочення «пров.» Таким чином у публікації вказано частково недостовірну інформацію, щодо попередження про планові відключення. Про це повідомляють «Олександрійські новини».

«Ми просимо вибачення у користувачів через прикру помилку, але вона трапилась не через якийсь злий умисел, а через людський фактор. Такі речі трапляються іноді, бо під час підготовки текстів значного обсягу із схожими даними використовується автозаміна пробілів, скорочень і інших даних для їх унормування і приведення до читабельного вигляду, зручного користування. Ми уважно ставимось до якості інформації, але іноді такі речі відбуваються», - повідомив редактор видання.

Зазначимо, що на сайті «Олександрійські новини» згадана інформація опублікована напередодні друку у газеті і вказує на всі адреси та час проведення відключень достовірно.

Публікацію під заголовком «Олександрійські енергетики відключатимуть на початку грудня вулиці в Олександрії та районі» можна переглянути за посиланням.

0    486     19.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!