Новини

на попередню сторiнку

На вибори Попельнастівська громада отримає найменшу кількість коштів з поміж інших ОТГ Кіровоградщини

На вибори Попельнастівська громада отримає найменшу кількість коштів з поміж інших ОТГ Кіровоградщини

Попельнастівська сільська ОТГ Олександрійського району отримає для проведення виборів 132 тисячі 300 гривень. Відповідна сума передбачена для виборчого процесу, надійде у рамках розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення перших виборів депутатів та голів сільських, селищних, міських рад в ОТГ, які відбудуться 23 грудня 2018 року. Про це повідомляють «Олександрійські новини».

Інформацію про відповідний розподіл оприлюднила Зоя Лебідь, координаторка спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській області,

«У листопаді на проведення виборів у Кіровоградській області виділили 360 тисяч 300 гривень, а в грудні – 360 тисяч 100 гривень. Кошти між громадами розподілили наступним чином:

• Піщанобрідська сільська ОТГ Добровеличківський район – 214 тисяч гривень;

• Попельнастівська сільська ОТГ Олександрійського району – 132 тисячі 300 гривень.

• Добровеличківська селищна ОТГ Добровеличківського району – 240 тисяч гривень;

• Мар’янівська сільська ОТГ Маловисківського району – 133 тисячі 800 гривень.

Кіровоградська область також отримає кошти із субвенції на виготовлення списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення перших місцевих виборів – 3 тисячі 600 гривень, які мають використати у листопаді», - йде мова у повідомленні ОПОРи.

0    966     19.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!