Новини

на попередню сторiнку

Субвенції місцевим бюджетам, в тому числі Олександрії, продовжуватимуть надавати

Субвенції місцевим бюджетам, в тому числі Олександрії, продовжуватимуть надавати

У 2019 році обсяг власних доходів місцевих бюджетів зросте на 47 мільярдів гривень. Крім того, продовжуватимуть виділятися субвенції місцевим бюджетам з держбюджету. Про це повідомляють «Олександрійські новини».

«Але на практиці - далеко не всі керівники на місцях вміють ефективно витрачати кошти. Значна частина грошей лежить на депозитах, в той час як перелік проблем на місцях не зменшується. Тож необхідно давати не «рибу», тобто кошти, а вудку та навчити «ловити», заробляти та витрачати», - підкреслив у повідомленні прес-служби Рахункової палати її очільник Валерій Пацкан, якого цитують «ОН».
Керівник Рахункової палати також зазначив, що аудити Рахункової палати показали, що ефективність використання коштів деяких державних програм дуже низька. Тому, за його словами, доцільність їх подальшого фінансування під великим сумнівом.

Також очільник Рахункової палати наголосив, що пропозиції народних депутатів до держбюджету щодо збільшення видатків повинні подаватися одночасно з обгрунтованими джерелами надходжень. «Бюджетний процес досить важкий. І багато «хотєлок» від народних депутатів. Рахункова палата в цьому питанні – партнер Міністерства фінансів. І ми готові допомагати удосконалювати проект держбюджету», - сказав В. Пацкан, якого цитує прес-служба.
Нагадаємо, Рахункова палата України — орган фінансово-бюджетного контролю. Його створює Верховна Рад. Підпорядкований і підзвітний парламенту. Працює самостійно і незалежно від інших органів держави.

0    935     19.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!