Новини

на попередню сторiнку

У виборах нових громад на Кіровоградщині візьмуть участь 47 політичних партій (Перелік)

У виборах нових громад на Кіровоградщині візьмуть участь 47 політичних партій (Перелік)

47 політичних партій зможуть взяти участь у місцевих виборах, які відбудуться в Україні напередодні нового року – 23 грудня. Цей перелік стосуватиметься і імовірної участі у виборчому процесі представників місцевих осередків партій у новостворюваних об’єднаних територіальних громадах. Рішення Центральної виборчої комісії відноситься і до Попельнастівської ОТГ Олександрійського району. Про це повідомляють «Олександрійські новини».

Постанову «Про Перелік політичних партій, якими прийнято рішення про участь їхніх місцевих організацій у місцевих виборах 23 грудня 2018 року», прийняла Центральна виборча комісія України 18 листопада. Як зазначено у тексті постанови, яку вивчали журналісти «Олександрійських новин», партійні осередки всіх лідерів та аутсайдерів політичного життя країни зможуть взяти участь у перших місцевих виборах 23 грудня. У цей перелік входить і Попельнастівська ОТГ.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія призначила проведення перших виборів у Попельнастівській об’єднаній територіальній громаді.  У тексті постанови серед переліку об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Кіровоградської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 23 грудня 2018 року, зазначено Попельнастівську ОТГ.

Склад нової громади: Попельнастівська сільська рада (село Попельнасте), Долинська сільська рада (село Долинське), Травневська сільська рада (села Травневе, Братське, Зелена Балка, Зелене).

0    400     19.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!