Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії поліцейські знайшли у жінки шприц, у чоловіка - згорток із «травкою»

В Олександрії поліцейські знайшли у жінки шприц, у чоловіка - згорток із «травкою»

В один день поліцейські Олександрії виявили два порушення законодавства, що стосується незаконного використання наркотиків. У першому випадку, виявлено шприц із наркотичним зіллям, а у другому - згорток із наркотичними засобами. Про це повідомляють «Олександрійські новини».

«Біля одного із будинків по вулиці Шевченка працівниками поліції, під час складання протоколу адміністративного правопорушення на 31-річну жительку міста при поверхневому огляді, в кишені виявлено медичний шприц об’ємом 2,5 мм кубічних. Він був заповнений коричневою рідиною. Його вилучено та направлено на експертизу. За даним фактом порушено кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого частиною 31 статті 309 Кримінального кодексу України», - уточнила подробиці роботи правоохоронців представник сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції Олена Переверзєва.

«Того ж дня о 14 годині біля одного із будинків по вулиці Шевченка працівниками поліції також під час складання протоколу про адміністративне правопорушення на 39-річного жителя міста при поверхневому огляді в чоловічій сумці виявлено паперовий згорток з подрібненою речовиною рослинного походження. Вага - близько 5 грамів. Речовина зеленого кольору зі специфічним запахом, та поліетиленовий пакет із пігулками білого кольору в кількості 7 штук невідомого походження. Виявлені речі було вилучено та направлено на експертизу.

За даним фактом порушено кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого частиною 31 статті 309 ККУ», - поінформувала О.Переверзєва.

Загадана стаття ККУ передбачає відповідальність за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту. Такі правопорушення караються штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Фото "pixabay"

0    2374     16.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!