Новини

на попередню сторiнку

В Центрвиборчкомі «швидке призначення виборів у ОТГ» Кіровоградщини та інших регіонах України – найбільшим успіхом

В Центрвиборчкомі «швидке призначення виборів у ОТГ» Кіровоградщини та інших регіонах України – найбільшим успіхом

Найбільший успіх нового складу Центральної виборчої комісії є «швидке призначення виборів в об’єднаних територіальних громадах». Особисту точку зору щодо діяльності ЦВК оприлюднив під час першої прес-конференції Центрвиборчкому заступник голови ЦВК Євген Радченко. Про це повідомляють «Олександрійські новини».

Онлайн-трансляцію зустрічі зі пресою нових членів ЦВК проводила Громадянська мережа ОПОРА.

На думку Є.Радченка, разом з тим «найбільшим недоліком є те, що у нас є кілька ухвал судів з цього приводу» він уточнив, що питання місцевих виборів «є в роботі».

Інші члени ЦВК уточнили, що це не стільки недолік роботи комісії, скільки «інші аспекти, пов’язані із виборчим процесом».

Сьогодні стало відомо, що на Кіровоградщині пройшли перші засідання виборчих комісій в чотирьох об’єднаних територіальних громадах, в тому числі трьох ОТГ, створення яких оскаржує у суді народний депутат Артем Вітко. Територіальні виборчі комісії на Кіровоградщині взяли до відома повідомлення ЦВК щодо ухвали Окружного адміністративного суду міста Київ про зупинення дії рішень місцевих рад щодо добровільного об’єднання та продовжили виборчий процес згідно з календарним планом ЦВК. Про це повідомила Зоя Лебідь, координаторка спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській області

У списку оскаржуваних є і три громади з Кіровоградської області: Мар'янівська сільська ОТГ Маловисківського району; Червонополянська сільська рада, яка входить в Піщанобрідівську ОТГ, Добровеличківського району; Дружелюбівська сільська рада, яка входить у Добровеличківську ОТГ.

Скріншот з онлайн-трансляції


0    2734     13.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!