Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії вперше визначили переможців мистецького конкурсу з вітражного розпису

В Олександрії вперше визначили переможців мистецького конкурсу з вітражного розпису

Переможцем конкурсу вітражного розпису «Мальовничими стежками Кіровоградщини» визнана Єлизавета Кузнєцова. Таке рішення ухвалило журі конкурсу, в яке входили професійні митці. Конкурс відбувався у два етапи і сьогодні, 12 листопада визначено три призові місця. Про це повідомляють «Олександрійські новини».

Друге місце у Тетяни Романюк, а третє – у Анни Кучумової. Результати конкурсу підбили сьогодні, коли зібралось журі, яке прослухало представлення робіт кожним із семи учасників другого етапу.

Переможцем стала робота «Дари рідного краю», яку виконала Єлисавета Кузнєцова. Дівчина, коментуючи свою перемогу у конкурсі  журналістам «ОН», зазначила, що вона не сподівалась навіть на призове місце. На створення свого першого вітражного малюнку, вона витратила майже місяць. Отриману грошову винагороду за перемогу дівчина витратитись на придбання нових матеріалів для продовження своїх творчих пошуків.

Кожен з переможців конкурсу та учасників другого етапу отримали грошову винагороду та дипломи і подяки від спонсора конкурсу – громадської організації «Громадянська непокора».

«Керівник організації «Громадянська непокора», Павло Пасенчук, завжди підтримує творчих людей, допомагає студентам різних навчальних закладів. Ми вдячні за підтримку конкурсу і сподіваємось на продовження співпраці. У нас дуже талановиті студенти, які вміють створювати прекрасне, передавати свої емоції у малюнку, у інших видах творчості і їм потрібна допомога у реалізації своїх мрій і задумів», - прокоментував подію Іван Баранов, директор «Олександрійського коледжу культури і мистецтв.
0    645     12.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!