Новини

на попередню сторiнку

На Олександрійщині у Новопразькій ОТГ започаткували мистецько-громадський проект

На Олександрійщині у Новопразькій ОТГ започаткували мистецько-громадський проект

На Олександрійщині започаткували мистецький проект “Кутковини”. Аналогів такому проекту, організатори не знайшли серед діяльності українських аматорських і професійних колективів. Про це повідомляють “Олександрійські новини”.

Суть проекту, який започаткували у Новопразькій об'єднаній територіальній громаді — перенести спілкування митців найближче до осель сельчан, розповідає сайт “Новопразька об'єднана громада”.

«Кутковини» – це таке сімейне свято. Це проект неодноразовий. Ідея з'явилася ще в минулому році. Надто важке зараз життя. Людям потрібна підтримка, а позитивні емоції - це неймовірна підтримка” — вважає ініціатор ідеї директор будинку культури №2, керівник вокального ансамблю «Молодиці» Світлана Сафронова.

Ідею організації виїзних зустрічей митців та жителів селища підтримав голова громади Богдан Куруп та місцеві підприємці. “Коли я розказала суть цього проекту місцевим фермерам та підприємцям, - ніде, ніхто, жодного разу, мені не відмовив. Анатолій Кузьменко, Олександр Валькевич, Дмитро Губарєв, Олександр Шкіренко, Микола Уманець - ці люди одними з перших долучилися до організації дійства. Всі підтримали. Дівчата з будинку культури – мій надійний тил, вони за мною «і в вогонь, і в воду». Щоб організувати кожні «Кутковини», ми з дівчатами, проробляємо дуже велику роботу до цього. Але це все завжди з ентузіазмом і на підйомі. Їздять і солісти, наприклад – Анастасія Мазарчук, дуже класна дівчинка - майбутнє нашої Новопразької культури”, —  розповіла С. Сафровнова.
 

0    900     12.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!