Новини

на попередню сторiнку

В Попельнастівській ОТГ розпочала роботу територіальна виборча комісія

В Попельнастівській ОТГ розпочала роботу територіальна виборча комісія

У Попельнастівській ОТГ розпочалась робота територіальної виборчої комісії. Про це повідомляють “Олександрійські новини”.

Всього у склад виборчої комісії, яка буде опікуватись організацією та проведенням перших виборів у Попельнастівській об’єднаній громаді, ввійшли 18-ть представників від різних політичних сил.

«9 листопада відбулось засідання районного виборчкому. На ньому ухвалено рішення про створення Попельнастівської сільської виборчої комісії. У керівному складі виборчої комісії Попельнастівської «територіалки» - представники «Солідарності», «Батьківщини», «Самопомочі».

Про це повідомив голова Олександрійської районної виборчої комісії Анатолій Куруп.

Голова виборчкому – Михайло Ковальчук (БПП «Солідарність»), заступник голови – Наталія Кошовицька («Батьківщина»), секретар- Алла Олійник («Самопоміч»). Перше засідання комісії у Попельнастому відбулось у суботу, 10 листопада.

«Склали присягу на засіданні 16 членів комісії. По декільком - можливі заміни. Працюємо зараз над кошторисом. Комісія дієздатна. Будемо розміщуватись у приміщенні сільської ради. У робочому порядку вирішуємо нагальні питання. На звільнені посади вирішили делегувати голову, заступника та секретаря комісії», - повідомив «Олександрійські новини» голова виборчкому М.Ковальчук.

Нагадаємо, нещодавно Центральна виборча комісія ухвалили рішення про проведення перших виборів у новостворюваних об’єднаних громадах. У цьому списку є і друга ОТГ в Олександрійському районі – Попельнастівська.

0    2279     12.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!