Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині зникнуть військові комісаріати

На Кіровоградщині зникнуть військові комісаріати

На Кіровоградщині зникнуть військові комісаріати. Замість них з’являться територіальні центри комплектування та соціальної підтримки. Про це повідомляють «Олександрійські новини».

Центри будуть створені на базі комісаріатів і будуть надавати послуги призовникам, військовим та населенню. Перетворення проходитиме  у два етапи — підготовчий і основний.

Під час брифінгу який відбувся 9 листопада військовий комісар Кіровоградського обласного військового комісаріату, полковник Ярослав Кучер повідомив: «Військові комісаріати зникнуть після переходу на територіальні центри комплектування та соціальної підтримки. Зараз в області є обласний та 22 районних військових комісаріати. Після переходу на нову структуру буде створений обласний терцентр комплектування та соціальної підтримки та 22 районних таких центри, які будуть підпорядковуватися обласному. У них буде надаватися допомога членам родин військовозобов’язаних, військових, тих, хто служить у ЗСУ чи вже пройшов службу. Відбудуться структурні зміни, які дадуть можливість запросити додатково працівників на роботу. Фактично з 1 січня 2020 року військових комісаріатів не буде», — пояснив Кучер.

0    1041     12.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!