Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії закрито на “карантин” сім класів у школах міста

В Олександрії закрито на “карантин” сім класів у школах міста

В Олександрії закрито на “карантин” сім класів у школах міста, зокрема у школі № 9 та міському колегіумі. Про це повідомляють “Олександрійські новини”.

В інформації прес-служби Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області зазначається, що 7 листопада у зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації щодо захворюваності дітей на грип та ГРВІ введено обмежувальні заходи у загальноосвітніх навчальних закладах міста Олександрії, а саме у шести класах НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа» та у одному класі НВК «Олександрійський колегіум - спеціалізована школа».

За оперативною інформацією міських та районних управлінь, відділів Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області станом на 9 листопада поточного року зафіксовано порушення повітряно-теплового режиму в освітніх та лікувальних закладах. Без опалення у м. Кропивницькому залишились 8 ДНЗ, 5 ЗНЗ, 2 ПТУ, 3 лікувально-профілактичні заклади (через пориви) та Центральноукраїнський національний технічний університет; у Знам’янському районі - 1 ДНЗ (знаходиться на території військового містечка, не укладено договір на закупівлю природного газу).

0    3623     09.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!