Новини

на попередню сторiнку

Олександрійських працівників культури відзначили нагородами у день професійного свята

Олександрійських працівників культури відзначили нагородами у день професійного свята

Директор Олександрійської центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського Надія Чуянова стала лауреатом обласної премії у галузі культури "Духовний скарб Кіровоградщини". Нагороду вручив голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко.

Про це повідомляють «Олександрійські новини».

Серед нагороджених на урочистостях, що відбулись сьогодні, 9 листопада, у День працівників культури та майстрів народного мистецтва, нагороджено відомих працівників культури Олександрійщини - Віту Кулик і Ярослава Жира.

Вітаючи культпрацівників області, очільник обласної адміністрації, за повідомленням офіційного сайту ОДА, наголосив: "Дякую, що кожен з вас на своєму робочому місці професійно робить свою справу. Влада завжди залишатиметься вашим партнером. Ми підтримуємо ваші творчі ініціативи, сприяємо тому, щоб заклади культури ставали кращими, підтримуємо реалізацію низки проектів". Сергій Кузьменко висловив вдячність викладачам закладів культури і мистецтва, які виховують і навчають дітей та молодь, формують особистості.

Нагадаємо, 9 листопада в Україні традиційно відзначають професійне свято працівників культури. Урочисте нагородження та пошанування відбулось цього року на сцені обласного академічного музично-драматичного театру ім. Марка Кропивницького.
0    986     09.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!