Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські журналісти пройшли онлайн тестування з пошуку професії

Олександрійські журналісти пройшли онлайн тестування з пошуку професії

Олександрійські журналісти пройшли онлайн тестування, яке пропонує Державна служби зайнятості і дізнались, чи підходить їм журналістська діяльність. Про це повідомляють “Олександрійські новини”.

Журналісти олександрійського видання “Городской курьер/Міський курьер” пройшли тестування, зареєструвавшись в онлайн-сервісі “Моя професія” і розповіли про свій досвід його використання на практиці.

“Реєструватись нескладно: треба заповнити онлайн-анкету та отримати посилання на перехід у електронний кабінет із кодом. Всього це декілька хвилин часу. Потім розкриваються три тести. на них ми витратили в середньому 10-15 хвилин. Співробітники редакції пройшли перший тест, який орієнтує щодо професійних схильностей. Тест показав із точністю 40%, тобто з найвищим результатом, що ми маємо займатись журналістикою або працювати редакторами видань чи іншою науковою або викладацькою діяльністю”, —  розповів очільник видання В.Голобородько.

“Я вважаю, що тест досить точно визначає схильності людини. На мою думку, ним можна користуватись у реальному житті і він дійсно орієнтує людину у виборі професії”, вважає очільник газети.

Для того щоб отримати доступ до онлайн-тесту, необхідно зайти на платформу з сайту Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua (закладка «Пройти тестування») або безпосередньо за посиланням www.myprofession.com.ua та отримати код доступу в персональний кабінет для проходження тестування.

Як уточнили в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості, сервіс “Моя професія” дозволяє надавати послуги з онлайн діагностики усім бажаючим.

“Не кожна людина може доїхати до центру зайнятості і провести там дві-три години, та кожен, маючи доступ до Інтернету, може пройти тестування, розібратися у своїх здібностях, інтересах й особистісних рисах та обрати професію… Платформа державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри створена з метою надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі. Зареєстрованому користувачу надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у онлайн режимі без відвідування центру зайнятості, якщо існує потреба у виборі (зміні) професії; виборі майбутнього напряму професійного навчання; визначенні схильності до підприємницької діяльності; оцінці власних здібностей; саморозвитку” —  повідомили у міськрайонному Центрі.
Спеціалісти Центру зайнятості вважають, що оптимальним варіантом буде проходження тестування під керівництвом або за допомогою фахівця з профорієнтації Центру. В такому випадку можна отримати кваліфіковану консультацію за результатами тестування та індивідуальні поради щодо вибору професії чи сфери професійної діяльності.
“Програма перетворить вибір майбутньої професії з «гадання на кавовій гущі» у науково обґрунтований прогноз”, —  підкреслили у Центрі зайнятості.


0    2844     09.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!