Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії до пам’ятного вінка підпільника невідомі прив’язали символ російської агресії

В Олександрії до пам’ятного вінка підпільника невідомі прив’язали символ російської агресії

В Олександрії невідомі осквернили пам’ятний вінок визволителям від нацизму «георгіївською стрічкою» - символом агресії проти України 2014-2017 років. Стрічку помітили місцеві жителі, про що повідомили журналістам «Олександрійських новин».

За словами декількох місцевих жителів, цю «прикрасу» побачили діти, які щодня проходять мимо неї, адже це стіна приміщення біля входу у школу. саме старшокласники і розповіли про це батькам. Приміщення колишньої школи № 6 нині передано у користування релігійній громаді «православної церкви Московського патріархату».

Журналісти особисто пересвідчилися, що на вінку, який покладено на пам’ятну дошку підпільнику Володимиру Груші,  прив’язана «георгіївська стрічка», використання якої законодавчо заборонено в Україні.

«Георгіївська стрічка» використовувалась у збройних силах Російської імперії та Радянського Союзу. Саме ця стрічка стала символом військових та кримінальних злочинів, вчинених терористичними організаціями та військовими підрозділами бойовиків на території Донеччини та Луганщини.

З травня 2017 року за виготовлення та пропаганду георгіївської (гвардійської) стрічки передбачено адміністративну відповідальність, в тому числі штраф або арешт.


0    2679     09.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!