Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії шахраї вкрали з банківської картки жінки 1400 гривень

В Олександрії шахраї вкрали з банківської картки жінки 1400 гривень

В Олександрії шахрай зняв з банківської картки жінки 1400 гривень. Він зателефонував з “центрального офісу” одного з банків міста і звернув її увагу на такі подробиці, які не міг якби знати сторонній громадянин. Саме завдяки цій інформації, вдалось переконати жертву, повідомляють ”Олександрійські новини”.

Шахрай під прикриття “банківського працівника” повідомив жінці, що у неї хотіли купити меблі, але проплата не прошла. Так злочинці дізналися персональні дані картки. Пізніше з рахунку були зняті гроші.

“Поліція попереджає, будьте уважними не тільки під час купівлі у інтернет мережі, а також і під час продажу будь-яких речей через мережу інтернет, щоби не стати жертвою шахраїв”, - зазначив начальник сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції Сергій Козловський.

За даним фактом порушено кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України. Кримінальне законодавство передбачає відповідальність за шахрайство, а саме, за заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою. Це карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Фото"Pixabay"

0    2264     08.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!