Новини

на попередню сторiнку

Податківці Олександрії отримали 108,5% надходжень за землю за 10 місяців

Податківці Олександрії отримали 108,5% надходжень за землю за 10 місяців

За 10 місяців поточного року Олександрійським управління ГУ ДФС у Кіровоградській області забезпечено надходження до місцевого бюджету міста Олександрії плати за землю в розмірі 20492,1 тис.грн., що становить 108,5 відсотків від доведеного прогнозного завдання. Про це повідомляють «Олександрійські новини».

У повідомленні Олександрійського управління Головного управління ДФС у Кіровоградській області зазначено, що на 1 листопада 2018 року загальна сума податкового боргу по земельному податку та орендній платі по місту Олександрії становить 10,6 млн. грн., із них 5,6 млн. грн. або 52,8% – це заборгованість платників, які перебувають у процедурі банкрутства. 0,8 млн. грн. або 7,5% – заборгованість платників, які перебувають у стадії ліквідації за рішенням власника.

Податківці роз’яснюють також, що є певні проблеми із наповнення бюджету за цими статтями, адже не всі платники податків сумлінно виконують обов’язки перед державою.

«ГУ ДФС у Кіровоградській області звертається до суду щодо надання дозволу на стягнення коштів з рахунків платників податків у банках, які обслуговують таких платників податків. Так, за 10 місяців поточного року по місту Олександрії до суду направлені позови щодо стягнення боргу по земельному податку та орендній платі по 16 боржниках на загальну суму 3,5 млн. грн. На сьогоднішній день задоволено на користь ГУ ДФС у Кіровоградській області 9 позовів на 1,5 млн. грн. За іншими триває судовий розгляд.

На рахунки підприємств у банках, обслуговуючих такого платника, постійно виставляються інкасові доручення (розпорядження).

За 10 місяців 2018 року за рахунок вжитих заходів надійшло до бюджету в рахунок погашення податкового боргу по земельному податку та орендній платі 287,0 тис.грн.»,  - повідомляє Олександрійське управління Головного управління ДФС у Кіровоградській області. Повний текст інформації податківців дивіться за посиланням.

0    469     08.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!