Новини

на попередню сторiнку

Макс Кідрук розповів в Олександрії про свій новий і «особливий» для письменника, роман (відео)

Макс Кідрук розповів в Олександрії про свій новий і «особливий» для письменника, роман (відео)

В Олександрії, відомий український письменник Макс Кідрук, презентував нову книгу - роман "Де немає Бога". Зустріч з автором відбулася 7 листопада у Олександрії, в міській бібліотеці для юнацтва, повідомляють «Олександрійські новини».

Автор книги "Де немає Бога" Макс Кідрук розповів, що його новий роман повністю реалістичний і особисто для нього - особливий, адже торкається актуальної для українців теми.

Макс Кідрук — український письменник та мандрівник. Він є автором 10 художніх книжок, зокрема «Не озирайся і мовчи», «Жорстоке небо», «Зазирни у мої сни».

Письменник Макс Кідрук в Олександрії вже вдруге. Минулого року автор відвідав місто в рамках всеукраїнського туру, під час якого презентував книгу "Не озирайся і мовчи".


Наступного року письменник також планує завітати до Олександрії. Зараз він працює над новим романом, з яким і познайомить читачів через рік.

Презентація роману "Де немає Бога" в бібліотеці для юнацтва відбулася в рамках туру, під час якого письменник за 55 днів відвідає декілька десятків міст України.


0    684     07.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!