Новини

на попередню сторiнку

Олександрійці зможуть незабаром оформити ID-паспорт на 50% дистанційно (інфографіка)

Олександрійці зможуть незабаром оформити ID-паспорт на 50% дистанційно (інфографіка)

Для олександрійців стане доступним дистанційно третій етап оформлення ID-паспорту - заповнення он-лайн анкети заявника. Всі персональні данні заявник може заповнювати вдома, як і оплачувати вартість послуг на відстані. Про це повідомляють «Олександрійські новини».

«Ми запускаємо цей сервіс в режимі тестування в місті Києві і за декілька тижнів будемо розповсюджувати по всій території України», - повідомив голова Державної міграційної служби України Максим Соколюк сьогодні, на брифінгу щодо запровадження онлайн-сервісу із оформлення біометричних паспортів, який відбувся сьогодні, 7 листопада.

«Мова не йде про повне оформлення документів для отримання паспорту через інтернет, тому що це неможливо. Громадянин повинен особисто прийти в підрозділ міграційної служби, сфотографуватись, та відсканувати відбитки пальців. Але сервіс зменшить час очікування, час знаходження у підрозділі», - зазначив керівник ДМС України.

Після заповнення анкети, роздруковується лист паперу, на якому є QR-код і перелік документів, за допомогою яких можна отримати новий паспорт. Цим також, на думку міграційної служби, скорочується кількість помилок і зменшується час, необхідний для оформлення нового документу.

Як уточнили «Олександрійським новинам» в Управлінні ДМС України в Кіровоградській області, у Кіровоградщині кількість оформлених біометричних документів з початку 2018 року, сягнула позначки 26000 для ID-карток та більше 66 тисяч для закордонних паспортів. Поступове запровадження нового сервісу стосуватиметься також і всіх місцевих підрозділів Державної міграційної служби Кіровоградщини.

Інфографіка: ДМС України

0    508     07.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!