Новини

на попередню сторiнку

Олександрія отримає додаткову освітню субвенцію

Олександрія отримає додаткову освітню субвенцію

7 територій області отримають додаткову освітню субвенцію Ситуацію з використанням освітньої субвенції під час наради прокоментував перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко. 

Голова облдержадміністрації прийняв рішення про збільшення освітньої субвенції (як додаткового ресурсу в умовах нової тарифікації на 2018-2019 рік) тим територіям, яким не вистачало таких видатків. Державна підтримку надійде у Кропивницький, Олександрію, Знам’янку, Світловодськ, Онуфріївський район, Компаніївську та Новоукраїнську ОТГ. Відповідне рішення про збільшення освітньої субвенції на 27,5 млн. грн. прийнято Урядом 24 жовтня. Про це повідомляють «Олександрійські новини» з посиланням на офіційний сайт Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Сергій Коваленко звернувся до керівників вказаних територій бути готовими до прийняття цього ресурсу, адже узгодження цього питання у бюджетному комітеті ВРУ планується на 7 листопада.

"Території мають оперативно прийняти кошти. Департамент фінансів, обласне казначейство готові здійснити ці операції досить швидко. Ця субвенція дає можливість повністю закрити питання з виплатою заробітної плати за вересень-грудень та передбачає частковий ресурс для щорічної грошової винагороди", - повідомив посадовець.

Раніше «Олександрійські новини» повідомляли про те, які професії стали найбільш оплачуваними на Кіровоградщині з початку 2018 року.

0    593     06.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!