Новини

на попередню сторiнку

7 олександрійських спорсменів преставляли Кіровоградську область в складі збірної України

7 олександрійських спорсменів преставляли Кіровоградську область в складі збірної України

У неділю, 4 листопада, в місті Київ відбувся Чемпіонат Світу з пауерліфтингу та окремих дісциплін за версією GPF.  Збірна команди "Сильної Олександрійщини" у складі 7 чоловік представляли Кіровоградську область в складі збірної України, як повідомляють «Олександрійські новини» з посиланням fb сторінку "Сильної Олександрійщини".

В чемпіонаті взяли участь збірні команди Молдови, Ірану, Білорусії та України.

Спортсмени змагалися в таких дисциплінах як, пауерліфтинг, жим лежачи, станова тяга, багатоповторний жим лежачи та підйом на біцепс.

В підсумку, наші спортсмени вибороли 5 золотих та дві срібних медалей, а саме, Ткач Сергій посів перше місце в триборстві та виконав розряд майстра спорту, Дзюба Інна виборола золоту нагороду у вправі жим лежачи серед юніорів та виконала розряд майстер спорту міжнародного класу, Шилов В'ячеслав виборов золоту медаль у вправі жим лежачи серед ветеранів та також виконав розряд майстер спорту міжнародного класу, Шевченко Карина посіла перше місце у вправі станова тяга серед юніорів та підтвердила звання майстер спорту міжнародного класу, Перевертайло Едуард посів перше місце у вправі станова тяга серед юніорів та підтвердив звання майстер спорту міжнародного класу, Коваленко Євген виборов срібну нагороду з багатоповторного жиму в номінації вага штанги 100 кг та Чиж Олексій посів друге місце з багатоповторного жиму у номінації вага штанги 125 кг.

Наразі, спортсмени готуються до наступних змагань, які відбудуться 17 листопада в місті Олександріяї за версією "Всеукраїнське об'єднання пауерліфтерів" .

Раніше «Олександрійські новини» повідомляли про те, що 22 вересня свою п'яту річницю відзначила організація "Сильна Олександрійщина"


Фото з fb сторінки "Сильної Олександрійщини".

0    2098     05.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!