Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії поліція нагадує про відповідальність щодо незаконного використання символіки НП

В Олександрії поліція нагадує про відповідальність щодо незаконного використання символіки НП

Використання форми чи назви із найменуванням «поліція» без належності до правоохоронних органів з 2 жовтня заборонено. Відповідні норми нового українського законодавства вступили у законну силу саме сьогодні. Про це повідомляють «Олександрійські новини».

«Ознаками належності до поліції є символіка поліції, однострій поліцейських, спеціальні звання, відомчі відзнаки, спеціальний жетон та службове посвідчення поліцейського.

Використання найменування поліції або похідних від нього, у тому числі викладених іноземною мовою, ознак належності до поліції здійснюється виключно поліцією, а в інших випадках - за рішенням керівника поліції.

Незаконне використання органами державної влади, органами місцевого самоврядування, юридичними особами, фізичними особами - підприємцями, а також громадськими об’єднаннями ознак належності, найменування Національної поліції України або похідних від нього, у тому числі викладених іноземною мовою, на одязі, транспортних засобах, будівлях, бланках документів, у найменуванні тягне за собою накладення штрафу на фізичних осіб - підприємців, посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, юридичних осіб та громадських об’єднань від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за незаконне використання символіки Нацполіції тягнуть за собою накладення штрафу на фізичних осіб від трьох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та на фізичних осіб - підприємців, посадових осіб - від чотирьох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», - нагадує фейсбук-сторінка Олександрійського відділу Національної поліції.

Норма про згадану відповідальність, зазначена у Законі України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання найменування та ознак належності до Національної поліції України», який визначає ознаки належності до поліції, порядок їх використання та вводить адміністративну відповідальність за незаконне використання символіки  Нацполіції.

Фото Віктора Голобородька


0    1167     02.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!