Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині у червоної лисиці виявлено небезпечну заразну хворобу

На Кіровоградщині у червоної лисиці виявлено небезпечну заразну хворобу

На Кіровоградщині у червоної лисиці виявлено небезпечну заразну хворобу. Ця хвороба небезпечна тим, що вона передається людині і може викликати серйозні ускладнення. Про це повідомляють «Олександрійські новини».

«Під час проведення діагностичних досліджень біологічного матеріалу лисиці, відібраного в мисливських угіддях поблизу села Кам’яна Криниця Благовіщенського району, фахівці Кіровоградської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби виявили личинки трихінел в одній пробі… Оскільки м'ясо червоних лисиць не вживається людиною, цей випадок не несе загрози здоров’ю та життю населення. Проте існує небезпека поширення паразита на інших домашніх тварин, в першу чергу свиней, коней, нутрій, в результаті вживання м’яса яких у людей може виникнути захворювання на трихінельоз», - зазначено у повідомленні прес-служби ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області закликає мешканців регіону не ризикувати споживанням м’яса свиней (зокрема диких), яке не пройшло ветеринарно-санітарної експертизи на трихінельоз. З метою запобігання виникненню захворювання слід відмовитись від споживання м’яса, придбаного на стихійних ринках, а також не проводити подвірний забій тварин без ветеринарного контролю.

Нагадаємо, що трихінельоз людей і тварин — захворювання з гострим чи хронічним перебігом вираженого алергічного характеру. Ця хвороба дуже небезпечна ускладненнями, які виникають у гострій і хронічній формах.

 

Фото прес-служби ГУ Держпродспоживслужби

0    751     02.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!