Новини

на попередню сторiнку

В Олександрійщині відзначили нагородами працівників соціальної сфери (фото)

В Олександрійщині відзначили нагородами працівників соціальної сфери (фото)

Грамотами Департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації та районної ради нагородили сьогодні, 2 жовтня, працівників соціальної сфери району. Про це повідомляють «Олександрійські новини».

Урочистості відбулись в сесійній залі Олександрійської районної державної адміністрації. Вітали працівників соціального спрямування перший заступник голови Олександрійської районної державної адміністрації Юрій Коваль і голова районної ради Ольга Коріненко.

За багаторічну сумлінну працю, професіоналізм та з нагоди Дня працівника  соціальної сфери України нагороджено грамотою Департаменту соцзахисту Кіровоградської ОДА Наталію Добровольську і Олександру Гончарову.

Грамотами Олександрійської районної державної адміністрації та Олександрійської районної ради за самовіддану сумлінну працю, особистий внесок у справу соціального захисту населення Олександрійського району та з нагоди Дня працівника соціальної сфери України нагороджено Людмилу Дєєву, Світлану Кудревич, Надію Тишковець, Олену Прокопову, Ольгу Целуйко, Тетяну Шевченко, Тетяну Шелесько.

Олені Олійник та Ірині Піроговій оголошено Подяку Олександрійської районної державної адміністрації та Олександрійської районної ради.

Нагадаємо, щорічно, з 1999 року, у першу неділю листопада відзначається День працівника соціальної сфери.
0    1154     02.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!