Новини

на попередню сторiнку

В Олександрійському районі служитимуть два нових дільничних офіцера поліції

В Олександрійському районі служитимуть два нових дільничних офіцера поліції

Підрозділи поліції області поповнять нові слідчі та дільничні офіцери. Про це сьогодні, 1 листопада, повідомив заступник начальника відомства, голова поліцейської комісії Руслан Горяченко по закінченню співбесід із кандидатами, як повідомляють “Олександрійські новини” з посиланням сектор комунікації поліції Кіровоградської області.

29 серпня поліція області розпочала відбір на 10 вакантних посад слідчих. Анкети на участь подали 26 громадян, із яких вимогам конкурсу відповідало 20 кандидатів. За результатами проходження всіх етапів відбору на співбесіду було запрошено трьох осіб. У результаті успішно її пройшли лише двоє кандидатів, яких буде призначено на вакантні посади у Кропивницький відділ поліції.

17 вересня поліцією області було оголошено конкурс на 10 вакантних посад дільничних офіцерів поліції.

Спробувати свої сили у відборі виявили бажання 45 громадян, із яких до проходження конкурсу було допущено 31 кандидата. Успішно подолали всі етапи відбору 8 осіб.

За результатами співбесіди поліцейською комісією рекомендовано призначити на посади 6 кандидатів.

Найближчим часом двоє з них поповнять службу дільничних Олександрійського районного відділення поліції та по одному – Новоукраїнського і Маловисківського відділів, Добровеличківського та Бобринецького відділення і Кіровоградського районного відділення поліції.

Нещодавно “Олександрійські новини” повідомляли про те що Олександрійський та Кропивницький відділ відібрали нових поліцейських.
0    1271     01.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!