Новини

на попередню сторiнку

Зонтики, білі гриби та печериці привели олександрійця до лікарняного ліжка з отруєнням

Зонтики, білі гриби та печериці привели олександрійця до лікарняного ліжка з отруєнням

Гриби, які житель міста назвав «зонтиками», білими грибами та печерицями, виявились отруйними. 43-річний житель міста потрапив у міську лікарню з отруєнням, повідомляють «Олександрійські новини».

«За попередніми даними він вживав дикорослі гриби білі, «зонтики» та печериці. На даний час потерпілий знаходиться на лікуванні в Олександрійській міській лікарні з діагнозом – отруєння дикорослими грибами.

Перебіг захворювання лікарі ставлять як середньої важкості. В області тільки на протязі жовтня місяця зареєстровано 11 потерпілих від отруєння дикорослими грибами, з яких 2 закінчились смертельно», - повідомляють у відділі організації досліджень фізичних та хімічних факторів та епіднагляду за неінфекційними хворобами Кіровоградського обласного лабораторного центру МОЗ України.

Спеціалісти лабораторного центру у прес-релізі вказують на те, що тимчасові приємні відчуття від споживання дикорослих грибів не вартують ризику втратити здоров’я.

«Шановні жителі області! Вкотре закликаємо!!! – не вживайте дикорослі гриби! Адже Ваше життя та життя Ваших дітей значно цінніше, ніж тимчасове смакове уподобання!», - зазначається у тексті прес-релізу.

0    1849     01.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!