Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії вперше відкривається платформа неформальної освіти

В Олександрії вперше відкривається платформа неформальної освіти

В Олександрії започатковують постійну роботу платформи неформальної освіти «Хайп». Платформа працюватиме на базі антикафе «Дом Пищевича». Приблизно два рази на місяць планується проводити дискусії, спілкування, тренінги чи інші заходи, які були б цікаві олександрійцям. Про це повідомляють «Олександрійські новини».

«Платформа буде працювати на базі антикафе. Ми співпрацюємо з цим закладом. Перша зустріч буде ознайомчою, а наступну плануємо вибрати як тему «Хто такі є праві та ліві в політиці?». Взагалі ми орієнтуємось на дуже широкий спектр тем: філософія, політика, історія. Намагатимемось ці теми подавати якомога простіше для будь-якої аудиторії, для людей, які не мають фахової підготовки з обговорюваних тем. Ми спробуємо використати досвід, який маємо в роботі із студентською, університетською аудиторією в Києві і використати його в Олександрії для ширшого кола людей», - прокоментував ідею Микола Харламєнков, представник всеукраїнської громадської організації «Східноєвропейска реформація».

Оскільки захід відбувається на базі антикафе, то планується попередній запис, бо місця у закладі обмежені, а вартість перебування там обчислюється концепцією роботи антикафе – кількістю використаного часу. Ціна використання зали та споживання кави, чаю складатиме 35 гривень для відвідувача.

Перша зустріч в “Хайп” запланована на суботу, 3 листопада о 18.00 в антикафе «Дом Пищевича», (вул. Першотравнева, 4). Реєстрація для участі за телефоном 096-042-04-70.


0    3847     31.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!