Новини

на попередню сторiнку

У жовтні Олександрія розрахувалась за 13 відеокамер одеської фірми, які коштували 178 тисяч гривень

У жовтні Олександрія розрахувалась за 13 відеокамер одеської фірми, які коштували 178 тисяч гривень

За постачання тринадцяти відеокамер розрахувались у жовтні з міського бюджету Олександрії. Сума угоди склала 178 829 гривень 40 копійок. Про це повідомляють «Олександрійські новини». Камери мають вуличне виконання.

Олександрійський бюджет виплатив одеському приватному підприємству «Лан Тек» згадану суму. Закупівлю, яка виявилась третьою за розміром оплатою управлінням справами виконкому за жовтень, поруч із заробітною платою, провели вигляді звіту про укладений договір. Тобто на неконкурентній основі.

Серед контрагентів одеської компанії, як свідчить аналітична система youcontrol - Державне підприємство обслуговування повітряного руху України, Головне управління державної казначейської служби України в Одеській області, віськова частина 3042 Нацгвардії, Одеський державний університет внутрішніх справ, Одеський державний університет внутрішніх справ та інші організації та установи.

В цьому ж році управління справами Олександрійської міськради закупило у одеситів пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями; і програмну продукцію (пакети програмного забезпечення для обробки зображень) на 198 тисяч гривень.

У 2018 році фірма отримала державних закупівель на 71,9 мільйони гривень за підрахунками аналітиків youcontrol. Державні закупівлі складають 100% від отриманих фірмою коштів. У минулому році обсяг комерційних контрактів складав не більше 150 мільйонів, а державних – 24,6 мільйони гривень.0    678     30.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!