Новини

на попередню сторiнку

Справу про кіоск комерсантки з Олександрії розглядатиме Центральний апеляційний господарський суд

Справу про кіоск комерсантки з Олександрії розглядатиме Центральний апеляційний господарський суд

Кіоск, що розташований в центрі міста Олександрії з 2014 року міська влада намагається прибрати, однак комерсантка, яка володіє ним з рішенням міської влади не згодна. Вона програла господарський суд, проте домоглась призначення на 6 грудня цього року розгляд апеляційної скарги комерсантки. Про це повідомляють «Олександрійські новини».

Як зазначено у Єдиному державному реєстрі судових рішень, справа розглядатиметься у новоствореному Центральному апеляційному господарському суді. Відповідну ухвалу виніс суд 23 жовтня.

Як зазначено в ухвалі, рішенням господарського суду Кіровоградської області від 20.07.2018 року у справі № 912/1109/18 у задоволенні позову відмовлено повністю. Суд скасував заходи забезпечення позову у справі за заявою фізичної особи - підприємця Надії Главацької.

Попередній судовий розгляд встановив, що позивач подав письмову заяву про продовження дії договору оренди землі під кіоском на 5 років. Однак міська рада вирішила відмовити Надії Главацькій у поновленні на 5 років договору оренди земельної ділянки по пр. Соборному (суміжно з будівлею № 27Б), наданої для обслуговування кіоску. Як зазначається у тексті рішення - підстава відмови - недотримання протипожежного розриву, передбаченого підпунктом Правилами пожежної безпеки в Україні. Рішенням зобов'язано комерсантку демонтувати кіоск та передати земельну ділянку. Серед мотивації ухваленої судом відмови - наявність нових умов оренди, оскільки заявник бажав отримати землю на 5 років, замість попередніх 3 років. Суд також вважає, що договір не був належним чином зареєстрованим.

Нагадаємо, що указом Президента України, створено Центральний апеляційний господарський суд в апеляційному окрузі, що включає Дніпропетровську, Запорізьку та Кіровоградську області, з місцезнаходженням у місті Дніпрі. Ця справа буде одна з перших, що буде розглядатись судом щодо міста Олександрії.

0    1164     30.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!