Новини

на попередню сторiнку

Олександрійка здобула титул «Пані Кіровоградщини - 2018» серед гостей проекту-конкурсу

Олександрійка здобула титул «Пані Кіровоградщини - 2018» серед гостей проекту-конкурсу

На традиційному соціально-благодійному проекті-конкурсі «Пані Кропивницького - 2018» здобула перемогу олександрійка Наталія Труш. Вона є керівником дитячого хореографічного колективу «Капріз» Центру дитячої та юнацької творчості імені Олександра Шакала.

Вручення нагородження можна переглянути на відео, яке оприлюднив журналіст Ігор Філіпенко на сторінці відеоканалу FOTOINFORM.net в youtube. Нагородження олександрійки можна побачити з 14.33.

«Я дякую організаторам проекту за чудове дійство, за ваш позитив, за можливість долучитися до благодійних справ! Дуже добре, що в наш час, Ви проводите саме благодійні проекти і підтримуєте чиєсь життя!», - прокоментувала свою перемогу Н. Труш на особистій сторінці у фейсбук.

Як повідомляє fotoinform.net, конкурс відбувся 27 жовтня, у Кропивницькому, де 9 елегантних жінок змагалися за перемогу у конкурсі «Пані Кропивницького - 2018».

Під час проведення цього заходу глядачі могли оцінити три конкурсні виходи учасниць, побачили покази одягу та дизайнерських колекцій. Присутні глядачі долучилися до благодійного кулінарного аукціону від учасниць проекту, всі кошти від якого будуть передані на допомогу дітям з обмеженими фізичними можливостями.
0    982     29.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!