Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії є торгівельне підприємство, яке запровадило електронний облік робочого часу

В Олександрії є торгівельне підприємство, яке запровадило електронний облік робочого часу

Електронний облік робочого часу використовує в Олександрії один з найбільших торгівельних закладів міста, який відомий під торговою маркою «Файно Маркет». Сервіс обліку робочого часу співробітників запроваджено за допомогою технологій, наданих державним банком «ПриватБанк». Про це повідомляють «Олександрійські новини».

Робота системи електронного обліку відбувається завдяки використанню зарплатних карт або інших карт банку, уточнили «Олександрійським новинам» в прес-службі ПриватБанку у Кіровоградській області. «Співробітник проводить зарплатною або карткою «Універсальною» (із введенням ПІН-коду) через POS-термінал, фіксуючи час приходу чи виходу.  На його телефон приходить SMS-повідомлення із зазначенням часу входу чи виходу. Власники смартфонів на базі OC Android можуть табелюватися через мобільний додаток Приват24».

За словами представників банку запровадження системи обліку робочого часу не складніше, ніж розрахуватись за покупку товару за допомогою терміналу і це можуть використати навіть невеликі приватні підприємці та фірми, де необхідно контролювати роботу працівників.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо про проведення акції банку, завдяки якій олександрійці отримують повернення 10% вартості квитків на потяг та автобус у державному банку.

Раніше, співробітники ПриватБанку з Кропивницького вчили в Олександрії дітей самостійно управляти грошима та раціонально використовувати кошти.

0    595     29.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!