Новини

на попередню сторiнку

Управління праці та соцзахисту населення в Олександрії не виконує законодавство з охорони праці

Управління праці та соцзахисту населення в Олександрії не виконує законодавство з охорони праці

Навчання з охорони праці співробітників керівники Олександрійського управління праці та соціального захисту проходили у 2014 році. Керівники управління Назаренко О.А., Глейзер Т.А., Болілий К.П. не пройшли навчання та перевірку знань з питань охорони праці, а термін дії посвідчення прострочено. Всього в управління зареєстровано 8 порушень законодавства з охорони праці. Про це повідомляють «Олександрійські новини» з посиланням на інформацію Інспекційного порталу Державної регуляторної служби України спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та за підтримки Офісу ефективного регулювання (BRDO).

У картці перевірки зазначено, що перевірка проводилась позапланово. Під час неї виявлено, крім згаданих вище порушень, що відповідальний з охорони праці не має допуску з електробезпеки, а Журнал реєстрації інструкцій з охорони праці взагалі відсутній.

Всього за інформацією Інспекційного порталу, в Олександрії в 2018 році проводилось 29 позапланових перевірок. Перевірки проводились на крупних промислових об’єктах міста, наприклад, на ТОВ «Агородар ЛТД», ТОВ «Укрнасоссервіс» та 53 об’єктах ЗАТ «РУР ГРУП С.А.».

На цих підприємствах порушень законодавства не виявлено.

Фото"Pixabay"

0    3063     29.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!