Новини

на попередню сторiнку

Олександрійці та інші жителі Кіровоградщини споживатимуть воду за тарифом, який на третьому місці в Україні

Олександрійці та інші жителі Кіровоградщини споживатимуть воду за тарифом, який на третьому місці в Україні

Запропонована обласним водоканалом тарифна позиція по водопостачанню «не дуже відповідає реальності». Про це повідомляють «Олександрійські новини» з посиланням на точку зору заступника голови Громадської ради при Кіровоградські обласній державній адміністрації Миколи Гречухи на прес-конференції з питання підвищення тарифів на воду у Кіровоградські області, онлайн-трансляцію якої проводить Центральноукраїнське бюро новин».

«…З 1 січня для нас підняття цінової пропозиції до 35 гривень… Чму така ситуація відбувається? Чому обласна рада за останній рік внесла до 15 мільйонів гривень прямих вливань в данну систему, в дане підприємство? Виходить що ми з вами, як споживачі, маємо платити один з найбільших тарифів в Україні, а саме, який займає третє місце. Дорожче тільки Закарпаття і Маріуполь. При цьому обласний бюджет дотує дане підприємство», - зазначає М.Гречуха.

Також на думку представника громадської ради, у склад нових тарифів закладені завищені показники зростання заробітної плати на рівні 34% та значні обсяги використання хлору, який закуповується за немалі кошти.

На думку заступника голови Громадської ради, питання тарифів має обговорюватись на громадських слуханням на місцях, як це передбачено у  положенні, що регулює питання об’єднання водоканалів області.

Нагадаємо, раніше було ухвалено рішення про об’єднання водоканалів області, в тому числі міста Кропивницький, Олександрія, Світловодськ і Знам’янка у єдине підприємство.

Як повідомили напередодні в обласному комунальному виробничому підприємстві «Дніпро-Кіровоград», 19 жовтня 2018 року ОКВП «Дніпро-Кіровоград» провело відкрите обговорення та проінформувало споживачів, громадські організації, засоби масової інформації та інших зацікавлених осіб про необхідність встановлення тарифів на 2019 рік на принципах гласності та відкритості. На цьому обговоренні, як свідчить оприлюднений протокол зібрання, підприємство запропонувало ухвалити згаданий вище тариф – 18,86 грн. за кубічний метр водопостачання та 14,28 грн. за водовідведення.

Фото"Pixabay"

0    2787     26.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!