Новини

на попередню сторiнку

Орендарі віддадуть 1,3 мільйони за вертоліт з Олександрії, який орендували до 2020 року

Орендарі віддадуть 1,3 мільйони за вертоліт з Олександрії, який орендували до 2020 року

Борг у розмірі 1,3 мільйони гривень недобросовісні орендарі вертольоту Мі-8 віддадуть державі. Договір яким передали гвинтокрил у оренду до 2020 року, уклали у квітні 2012 року. Про це повідомила  «Олександрійські новини» прес-секретар військової прокуратури Південного регіону України Яна Стекачьова. Як вона уточнила, частково орендарі виплачували кошти за користування вертольотом, однак недоплачували значні суми. Саме це і змусило звернутися до суду.

«Між військовою частиною 2269, яка розташована в місті Олександрії і підприємством укладено договір про оренду вертольота Мі-8 МТ. Він є на балансі військової частини. Однак підприємство-орендар порушувало умови договору і не у повному обсязі сплатило оренду плату. Внаслідок цього і виникла заборгованість», - розповіла подробиці справи Я. Стекачьова. За інформацією прес-секретаря прокуратури, судовий позов задоволено у повному обсязі.

«Військова прокуратура звернулась у Господарський суд міста Києва з метою захисту інтересів держави, а саме Міністерства внутрішніх справ України, Головного управління Національної гвардії України і військової частини 2269. Завдяки здійсненим військовою прокуратурою Кіровоградського гарнізону заходам представницького характеру, забезпечено надходження в бюджет грошових коштів у розмірі 1,3 мільйона гривень», - уточнила Я. Стекачьова.

Нагадаємо, раніше, в Олександрії у військовій частині Нацгвардії відкрили майданчик з легендарним "Мі-6".

0    2312     26.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!