Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії в День визволення України від фашистських загарбників квіти на братські могили не покладатимуть

В Олександрії в День визволення України від фашистських загарбників квіти на братські могили не покладатимуть

У переліку затверджених виконавчим комітетом заходів з відзначення 74 річниці визволення України від фашистських загарбників не заплановано покладання квітів до місць поховань чи вшанування слави героїв Другої світової. Серед заходів, які затверджені 25 жовтня, чимало подій, які мали відбутися з 15 жовтня, повідомляють «Олександрійські новини».

У тексті рішення виконкому, якими  встановлено перелік заходів, вказано на проведення тематичних занять із школярами, проведення зустрічей з ветеранами Другої світової, учасників Ато та Операції об’єднаних сил. Музейний центр проведе урок пам’яті та інформаційну годину. Туристичний відділ Будинку дитячої та юнацької творчості – туристично-краєзнавчий похід «Місцями визволення Олександрії».

Територіальний центр має організувати відвідування та привітання підопічних учасників боїв за визволення України.

Літературно-музичну композицію «Тих днів в пам’яті не стерти і сьогодні» проведуть 26 жовтня та братській могилі по вулиці Діброви о 10.00. Того ж дня відбудеться концертна програма у міському територіальному центрі та тематична лекція для школярів у міському музейному центрі.

Заходів на пошанування військовиків, що звільняли Україну він загарбників у день пошанування, а саме 28 жовтня, в Олександрії не передбачено.

Нагадаємо, що День визволення України від фашистських загарбників встановлено указом президента України Віктора Ющенка у 2009 році. Сам у цей день завершилась Східно-Карпатська операція, в якій загинуло 26 тисяч солдат і офіцерів декількох Українських фронтів.

На фото: пам’ятник на місці одного з останніх боїв за визволення України, а саме за перевал Дукля (нині - Словаччина)

0    2003     25.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!