Новини

на попередню сторiнку

На Олександрійщині жодна пара, яка зареєструвала свої стосунки завдяки «Шлюбу за добу», не розлучилася

На Олександрійщині жодна пара, яка зареєструвала свої стосунки завдяки «Шлюбу за добу», не розлучилася

Жодна з сімейних пар, створених в Олександрії за процедурою «Шлюб за добу» не розлучилася і продовжують сімейне життя. Про це повідомляють «Олександрійські новини» з посиланням на інформацію керівника обласної юстиції Вадим Гуцул.

"Скептики стверджують, що в закоханих, які беруть участь у проекті "Шлюб за добу", почуття дуже швидко згасають, а їх сім'ї, як наслідок, розпадаються. Однак, насправді це зовсім не так. Зокрема з початку запуску сервісу в Олександрії за пришвидшеною процедурою одружилася 141 пара. Більш того, як свідчить офіційна статистика, для 67 пар це було перше одруження в житті", - прокоментував Вадим Гуцул. 

Загалом на Олександрійщині з початку року всього за традиційною та спрощеною процедурами зареєстрували свої стосунки 493 пари.

Нагадаємо, проект "Шлюб за добу" почав діяти в Олександрії з грудня 2017 року. Щоб скористатися сервісом, закоханим потрібно обрати дату й час одруження та звернутися до організатора - комунального закладу "Палац урочистих подій". Детальну інформацію щодо участі в проекті надають фахівці Олександрійського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

Фото "pixabay"


0    1042     25.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!