Олександрійці здобули призові місця в обласному турнірі з шашок

25.10.2018 00:00:003 переглядаАвтор: admin
/news/22133-oleksandrijjci-zdobuli-prizovi-miscya-v-oblasnomu-turniri-z-shashok

Олександрія приймала щорічний турнір з шашок людей з інвалідністю, в якому абсолютну перемогу здобули жінки. Вони є представницями Олександрійського громадського об’єднання інвалідів дитинства загального захворювання, інвалідів праці «Віра». Про це повідомляють «Олександрійські новини».

«Обласний турнір традиційно проводив Кіровоградський регіональний центр «Інваспорт». Взяли участь у ньому люди з обмеженими фізичними можливостями з різних міст області, зокрема Кропивницького, Олександрії, Світловодська, Знам’янки, селища Петрового. Всього змагались більше 20 учасників», – повідомила Зоя Беззубова, голова ГО «Віра».

Змагання відбулись на базі офісу громадського об’єднання. Переможцями у жіночому заліку стали представниці олександрійського ГО «Віра»: 1 місце – Катерина Гончарова, 2 місце – Наталія Савенкова, 3 – Надія Настусенко.

Серед чоловіків 3 місце у Ігора Бобошка. Перше місце серед чоловіків зайняли гравці з Кропивницького, а друге- з Світловодська.

Турнір відбувся у 9 турів. Переможцям вручено медалі і дипломи.