Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії міська влада підняла тарифи на тепло на 11-13%, хоча ціна на газ не зростала

В Олександрії міська влада підняла тарифи на тепло на 11-13%, хоча ціна на газ не зростала

В Олександрії ціна на тепло зросла, проте ціна на газ залишалась стабільною. Про це повідомляють “Олександрійські новини” з посиланням на матеріали моніторингу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, які оприлюднили CBN.
Комісія зафіксувала випадки зростання тарифу на 10-20%, в окремих випадках – до 50%, без врахування збільшення вартості паливної складової, а саме природного газу. Така ситуація найбільш виражена в окремих населених пунктах Київської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Вінницької і Полтавської областей, а також у Луцьку, Житомирі, Івано-Франківську та Тернополі.
Наприклад, в Олександрії міська влада підняла тарифи на 11,4% (для абонентів без лічильників теплової енергії) та 13,7% (з лічильниками). за результатом моніторингу кількість лічильників у будинках міста залишалась на одному рівні - 59%.
«НКРЕКП заявляє про неприпустимість використання політичних заяв деякими органами місцевого самоврядування щодо нібито встановлення Національною Комісією завищених у рази тарифів на теплову енергію. Такі заяви носять суто популістський характер і прямо протирічать діям цих органів», – йдеться у заяві комісії.
НКРЕКП стверджує, що, «незважаючи на власні обіцянки знизити тарифи при стабільних цінах на газ, місцева влада їх підвищувала».

Нещодавно “Олександрійські новини” розповідали про "Дніпро-Кіровоград" планує підняти тарифи на 2019 рік0    1181     25.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!