Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські журналісти оприлюднили розслідування щодо власності арештованого майна присяжного суду з мільйонними боргами

Олександрійські журналісти оприлюднили розслідування щодо власності арештованого майна присяжного суду з мільйонними боргами

Журналісти видання «Городской курьер/міський кур’єр» оприлюднили розслідування про майно сім’ї присяжного судді Олександрійського міськрайонного суду Віталія Прокваса. Бізнес-партнером сім’ї присяжного є чиновник, який не вказує у своїй декларації засновану і контрольовану ним фірму, що має такий самий вид діяльності та ту саму адресу, що і бізнес сім’ї присяжного, стверджують вони у публікації.

«Ми прочитали повідомлення про 5 мільйонний борг матері присяжного судді і журналістів редакції це зацікавило. Арештоване майно має ту саму адресу, яка вже неодноразово з’являлась у різних судових тяганинах. Але розслідування ми почали тоді, коли дізнались, що за однією і тією самою адресою, яка є у переліку арештованого майна, зареєстровано три фірми і у всіх них є купа невиконаних виконавчих проваджень зі сплати податків. Тобто, крім комерційних боргів виявляється є ще і боргові зобов’язання перед державою і схожа ситуація у кожної з фірм.

Прізвище одного з засновників цих фірм нас взагалі здивувало - це екс-очільник управління охорони здоров’я міста, а нині головний лікар центру первинної допомоги, екс-депутат міськради минулого скликання. У декларації він свою причетність до бізнесу не вказував, але за нашою інформацією, він, імовірно, є реальним власником цього бізнесу. У нас виникло багато запитань і щодо того, яким чином пенсіонерка Галина Проквас змогла придбати землю у Буковелі, елітну нерухомість в центрі Олександрії», - прокоментував «Олександрійським новинам» публікацію редактор газети Віктор Голобородько.

Він також аргументував необхідність проведення розслідування: «Це важливо для громадськості, бо присяжний суддя і імовірний тиск на нього щодо боргових зобов’язань – це доля людини. Присяжні ухвалюють рішення щодо покарань вбивць, визначають дієздатність людини і впливають на інші судові рішення, які можуть стати фатальними. Тут необхідний громадський контроль».

За словами редактора, вже після публікації з’явилась нова цікава інформація щодо цієї історії і можливе її продовження. «Ми продовжуємо перевірку фактів, але вже є 99% впевненості і підтвердження з інших джерел, щодо прихованого бізнесу чиновника та виявлення схеми, яка дозволяє «оптимізувати» видатки для бізнесу і уникати прямої, особистої відповідальності перед законом», - повідомив редактор видання.

Нагадаємо, нещодавно «Олександрійські новини» повідомили, що за 5 мільйонів боргу, арештували землю в Буковелі і комерційну нерухомість сім’ї присяжного Олександрійського міськрайонного суду.0    1981     25.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!