Новини

на попередню сторiнку

Олександрійське видання запропонувало екскурсію в антимузей Попельнастого

Олександрійське видання запропонувало екскурсію в антимузей Попельнастого

Олександрійське видання «Городской курьер/Міський кур’єр» присвятило відкриттю культурно-освітнього центру «Толока» в селі Попельнастому Олександрійського району, дві сторінки газети у свіжому випуску видання. Про це повідомляють «Олександрійські новини» з посиланням на журналістів міської газети.

На одній з сторінок висвітлено саму подію – відкриття центру, коментарі і думки, що виникли у тих, хто відвідав центр. Журналісти зібрали точки зору на подію як представників влади, так і простих жителів села. «Мені хотілось передати у публікації саму атмосферу цього центру. Вона зовсім не схожа на те, що ми звикли бачити у хороших, але часто незрозумілих звичайному відвідувачу, музейних експозиціях. Центр створено на базі сучасних технологій. Це в тренді музейництва України. Я можу порівняти за насиченістю і цікавістю, наприклад, з модерною реконструкцією панорами битви за Дніпро чи музейними експозиціями Мистецького Арсеналу у Києві. Рівень зацікавленості однаковий. Але географічно це різні місця. Ось і вся різниця», - прокоментував публікацію член Національної спілки краєзнавців Віктор Голобородько.

У цьому номері також на всю сторінку опубліковано фотоколаж про подію, в якій журналісти намагались передати найцікавіші моменти заходу, його колорит та особливості.

Нагадаємо, 19 жовтня відбулось відкриття центру «Толока» у селі Попельнастому. Фундатором і ідейним натхненником проекту є краєзнавець і письменник Валерій Жванко.

Центр вже приймає перші індивідуальні екскурсії і діє на безкоштовній основі для відвідувачів.


0    734     24.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!