Новини

на попередню сторiнку

Олександрійський завод "Автоштамп" у числі найбільших боржників

Олександрійський завод

З початку 2018 року на Кіровоградщині роботодавці виплатили 1,7 мільйонів гривень заборгованої зарплати, проте 8,9 мільйонів гривень залишились винні. Як повідомляють “Олександрійські новини” з посиланням на  офіційний сайт Кіровоградсьої ОДА.

Директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олександр Догаров повідомив, що інспекцією праці проведено 300 перевірок, за результатами яких до адміністративної відповідальності притягнуто 66 посадових осіб.

Крім цього, правоохоронними органами відкрито 21 кримінальне провадження проти керівників підприємств, які порушили відповідне законодавство.

«З початку 2018 року загальну сума боргу на підприємствах області скорочено на 1,7 млн. грн. і станом на 1 вересня вона складає 8,9 млн. грн. Ми досягли найменшого рівня заборгованості за весь час здійснення моніторингу", - відзначив Олександр Догаров.

Левова частка невиплачених коштів обліковується на 7 економічно-активних, які заборгували своїм працівникам 2,9 млн. грн. (33% загальної суми боргу).

За словами Олександра Догарова, такими підприємствами з початку року виплачено 1,2 млн. грн. боргу. Це в основному підприємства промислової галузі. Найбільші борги наростили "Світловодське кар'єроуправління", ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" та олександрійський завод "Автоштамп".

На початку року “Олександрійські новини” розповідали про скорочення торгівлі й борги із зарплати в місті Олександрія.

Фото з офіційний сайт Кіровоградсьої ОДА.


0    717     24.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!