Новини

на попередню сторiнку

У центрі Олександрії на автобусній зупинці викрали жіночу сумочку і поцупили 19000 гривень, телефон і паспорти

У центрі Олександрії на автобусній зупинці викрали жіночу сумочку і поцупили 19000 гривень, телефон і паспорти

Крадіжка жіночої сумочки завершилась втратою для жительки міста мобільного телефону, українського та закордонного паспорту і кредитної картки. З кредитки злодії встигли зняти 19 тисяч гривень. Про це повідомляють «Олександрійські новини».

За інформацією начальника сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції Сергія Козловського, інформація про крадіжку надійшла до міського відділу поліції 18 жовтня. Подія трапилась приблизно о 20.30 напередодні. Крадій спрацював професійно, оскільки крадіжку не одразу помітили. Сумочку вкрали на автобусній зупинці. Буквально одразу злодії скористались наявними коштами на картці, які були зняті готівкою.

Зникли і два паспорти разом із телефоном HUAWEI.

«За даним фактом порушено кримінальне впровадження частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України», - уточнив С.Козловський.

За Кримінальним кодексом України - це відповідальність за таємне викрадення чужого майна, тобто крадіжку. Цей злочин карається українським законодавством штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.

0    1817     23.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!