Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії чоловік у спортивному костюмі «вилікував» від хвороб і зник із золотою обручкою

В Олександрії чоловік у спортивному костюмі «вилікував» від хвороб і зник із золотою обручкою

88-річна олександрійка довірилась чоловікові, що пообіцяв вилікувати її від хвороб, але у підсумку залишилась без золотих прикрас і з своїми хворобами. Злодій представився як людина «з церкви», яка може провести зцілюючий «обряд». Про це повідомляють «Олександрійські новини».

Молодик зайшов до помешкання жінки і запропонував для початку обряду зняти золоті прикраси. Серед знятих коштовностей, була обручка потерпілої. Обряд «церковник» проводив не довго і незабаром зник. Саме тоді пропажа золотих речей і виявилась.

Інформацію про злочин підтвердив начальник сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції Сергій Козловський. Він також вказав на прикмети злочинця: «Прикмети даного чоловіка невисокого зросту, середньої тілобудови, коротко стрижений, волосся темне. Був одягнений у синій спортивний костюм».

За даним фактом порушено кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України. За цією статтею передбачена відповідальність щодо таємного викрадення чужого майна. Злочин карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Фото "pixabay"

0    1985     23.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!