Новини

на попередню сторiнку

За вибори в Кіровоградщині в Центрвиборчкомі відповідатиме Андрій Євстігнєєв

За вибори в Кіровоградщині в Центрвиборчкомі відповідатиме Андрій Євстігнєєв

Членом Центральної виборчої комісії України, відповідальним за забезпечення здійснення повноважень ЦВК в Кіровоградській області затверджений Андрій Євстігнєєв. Відповідне рішення ухвалила Центральна виборча комісія 22 жовтня на своєму засіданні, повідомляє Укрінформ.

 «З метою забезпечення ефективної реалізації повноважень Центральної виборчої комісії ЦВК розподілила обов’язки між членами Комісії, визначивши їх відповідальними за забезпечення здійснення повноважень за певними напрямами діяльності Комісії», зазначається у повідомленні ЦВК.

Як повідомлялось раніше, Андрій Євстігнєєв є кандидатом наук, викладачем університету ім. Шевченка. Він був включений у список кандидатів до складу ЦВК від «Батьківщини».

А. Євстігнєєв був кандидатом на посаду судді Верховного Суду України. Був помічником на громадських засадах народних депутатів від «Батьківщини» Валерія Кальченка і Бориса Тарасюка.

У своїй декларації на посаду члена ЦВК, він вказав приналежність до акціонерів одного з найбільших підприємств легкої промисловості Кіровоградщини - ПрАТ ШВЕЙНА ФАБРИКА "ЗОРЯНКА", яка розміщена в місті Кропивницький.

Він також є власником свого адвокатського бюро. Заробітна плата складає в рік 117929 гривень ,а дохід від підприємницької діяльності – 1430837 гривень. 

0    511     22.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!