Новини

на попередню сторiнку

Аграрії Кіровоградщини зібрали 3 мільйони 200 тисяч тонн зернових

Аграрії Кіровоградщини зібрали 3 мільйони 200 тисяч тонн зернових

За прогнозами, до кінця 2018 року цей показник складе 3 мільйони 500 тисяч тонн. Про це повідомляють "Олександрійські новини" з посиланням на сторінку у фейсбуці Кіровоградської обласної державної адміністрації.

"Це дуже хороший показник – один із кращих, які мала Кіровоградщина за попередні роки. А це не просто статистика, а нові фінансові можливості, – підкреслив керівник ОДА. – Хочу, щоб ми говорили не тільки про врожайність, а й про динаміку зростання зарплат в агропромисловому секторі і, відповідно, про додатковий ресурс до бюджетів на реалізацію соціальних проектів".

Сергій Кузьменко зазначив, що напрямів, які потребують додаткового фінансування, в області багато, і закликав депутатів місцевих рад своєчасно уточнювати бюджети і перерозподіляти одержаний фінансовий ресурс.

Голів райдержадміністрацій Сергій Кузьменко закликав співпрацювати з керівниками аграрних підприємств районів у питанні підвищення зарплат найманим працівникам. "Сьогодні є хороші можливості, щоб цей показник зростав, тому треба нагадати керівникам агроформувань про наші попередні домовленості", – наголосив голова облдержадміністрації.

Нещодавно ми писали про те що вирощують в районі та з якими результатами 

Фото fb Кіровоградської обласної державної адміністрації

0    499     22.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!