Новини

на попередню сторiнку

Культурно-освітній центр в Попельнастому на Олександрійщині проводить перші екскурсії

Культурно-освітній центр в Попельнастому на Олександрійщині проводить перші екскурсії

В культурно-освітньому центрі «Толока», який нещодавно відкрився в селі Попельнасте Олександрійського району, відбулись перші індивідуальні екскурсії. Однією з перших відвідати центр прийшла разом із родиною жителька села, якій виповнилось 92 роки. Про це повідомляють «Олександрійські новини» з посиланням на особисту фейсбук-сторінку повідомив засновник і керівник центру Валерій Жванко.

 «В «Толоці» відбулася перша індивідуальна екскурсія. Для Ярмілко Катерини Леонтієвни (1926 р.н.) Вона разом з онуками Зоєю, Олександром, правнуками Данилом і Віталієм та його мамою Оленою детально ознайомилась з "начинням" нашого Центру.

Наші земляки оглянули експозицію Центру, картини художників з Кропивницького, фотовиставку Валерія Жванка, провідали свої, подаровані музею експонати, подивилися у кінозалі видеокліп, у якому знімалися влітку, торкнулися багатьох експонатів руками (у нашому центрі це вітається) і спланували наступні проекти. Наш Центр вже працює. Чекаємо на вас!»

Нагадаємо, нещодавно відбулось відкриття центру, на якому засновнику «Толоки».

Краєзнавця, фундатора культурно-освітнього центру В.Жванка нагороджено журналістсько-краєзнавчою відзнакою Олександрійської організації НСЖУ.

За цим посиланням можна переглянути тізер до фільму про село Попельнасте, який демонструвався всім відвідувачам центру на його відкритті.
0    1932     22.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!