Новини

на попередню сторiнку

Олександрійці отримують повернення 10% вартості квитків на потяг та автобус у державному банку

Олександрійці отримують повернення 10% вартості квитків на потяг та автобус у державному банку

Державний банк «ПриватБанк» почав жовтневий кешбек для клієнтів, які купують квитки на потяги та автобуси в мобільному Приват24. З 15 жовтня до 15 листопада отримати гарантований кешбек у розмірі 10% від вартості квитків зможуть всі, хто купить квиток у Privat24 і заплатить карткою Mastercard. Про це повідомляють «Олександрійські новини» з посиланням на прес-службу ПриватБанку у Кіровоградській області.

Щоб узяти участь у кешбеку (поверненні коштів), потрібно зареєструватися на сайті та придбати квиток на поїзд чи автобус у мобільному додатку Privat24 з картки Mastercard. Кешбек буде зараховано на картку учасника після закінчення акції. Банк повертає 10% вартості квитків, але не більше 100 грн за весь період акції.

Квитки на будь-які залізничні та автобусні напрямки по Україні можна купити за декілька хвилин у Privat24, на спеціальному сайті bilet.pb.ua, а також у відділеннях ПриватБанку і через термінали самообслуговування.

Нещодавно "Олександрійські новини" розповідали про те, як працівники ПриватБанку з Кропивницького вчили дітей самостійно заробляти гроші.


0    920     19.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!