Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії поліцейські показали службове авто та розповіли про спецзасоби школярам

В Олександрії поліцейські показали службове авто та розповіли про спецзасоби школярам

Співробітники сектору превенції патрульної поліції Олександрійського міського відділу поліції організували для учнів 4-х класів колегіуму та навчально-виховного комплексу № 17 захід, на якому показали дітям як влаштовано поліцейський автотранспорт та показали що таке охорона правопорядку за допомогою спецзасобів, повідомляють «Олександрійські новини», з посиланням на інформацію Олександрійського відділу поліції.

Разом із поліцейськими школярі побували на екскурсії в музеї та ознайомились із цікавими історичними та сучасними фактами становлення української державності, зокрема роллю захисників Батьківщини – учасників антитерористичної операції та Операції Об’єднаних сил на сході України.

Старший інспектор з ювенальної превенції Максим Труш провів для учнів заняття, на якому ознайомив дітей з роботою поліції, розповів про спецзасоби, які використовують правоохоронці під час несення служби. Також у ході заходу діти мали можливість оглянути службовий автомобіль поліцейських, що використовується у щоденній роботі правоохоронців.

Нагадаємо, нещодавно «Олександрійські новини» розповідали про вакансії у Нацполіції Кіровоградщини.
0    649     19.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!