Новини

на попередню сторiнку

Олександрія отримала 40 місце у рейтинзі прозорості інвестиційного сектору 100 міст України

Олександрія отримала 40 місце у рейтинзі прозорості інвестиційного сектору 100 міст України

Олександрія отримала загальний бал 6,5 з 20 можливих під час оцінки 100 міст України щодо прозорості інвестиційного сектору. Обласний центр Кіровоградщини – Кропивницький - здобув 7,5 балів і опинився на 29 місці. Світловодськ отримав 4,5 бали і за оцінкою експертів отримав 62 місце із 100. Про це повідомляють «Олександрійські новини» з посиланням на публікацію рейтингу Українського представництва міжнародної антикорупційної мережі Transparency International в рамках програми Transparent cities.

Експерти оцінювали інвестиційну прозорість міста за 17 критеріями. «У містах було перевірено наявність антикорупційних програм, існуючу та опубліковану політику щодо конфлікту інтересів у міських радах, проведення перевірки діяльності підприємств міста, наявність інструментів та можливостей у інвестиційному секторі та інше», - зазначається на сайті антикорупційної мережі Transparency International.

Найгірший показник у міста Шостка, владу якого олександрійська мерія прийняла до Асоціації «Сталі та розумні міста України». Представники цього міста навіть «ділились досвідом» щодо розвитку шкіл та діяльності індустріального парку, який до цього дня не запрацював у місті Олександрії.

Напрямок інвестицій у міській владі очолює Сергій Гриценко, заступник Олександрійського міського голови.


0    569     19.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!